بزرگترین سازنده دستگاه بوجاری عدس

دسته بندی

آخرین مقالات

بزرگترین سازنده دستگاه بوجاری عدس

هنگامی که کشاورزان محصول را از زمین زراعی برداشت می کنند، همراه محصول همیشه، سنگ، کاه، شن، خاک و هر چیز دیگری به نوعی برداشت می شد. کشاورزان برای آنکه بذر های بهتری را بتوانند بدست بیاورند و این ناخالصی ها را پاک کنند به روش سنتی و زمان بر و غیر دقیق این کار را انجام می دادند.


اما امروزه این روند منسوخ شده است و با استفاده از دستگاه های پیشرفته بوجاری این امر آسانتر و حرفه ای تر شده است. در این مطلب قصد داریم که درباره دستگاه بوجاری عدس و عملکرد و قیمت دستگاه بوجاری عدس توضیحاتی را برای شما بیان کنیم با ما همراه باشید.

دستگاه بوجاری عدس
دستگاه بوجاری عدس


در ابتدا بوجاری در کلمه به معنی دستچین یا وجین کردن است با استفاده از دستگاه های بوجاری می توان عدس ها را با بهترین شکل ممکن تصفیه نموده، تا از این طریق بتوان آنها را به راحتی درتولید استفاده کرد.

اما این مراحل به چه صورت است و این کار با چه استانداری باید انجام شود ؟ در این مطلب تمام این موارد را باز گو خواهیم کرد با ما همراه باشید.


برای اینکه که بتوان بذر عدس مناسب و مرغوبی را تولید کنیم باید در ابتدا تمام ناخالصی ها ازجمله کاه و کلش ، گرد و غبار، شن، شکسته های طولی محصول، چوب، ‏ پوشال و غیره را از محصولمان جدا سازی کنید. با استفاده از دستگاه بوجاری عدس می توانید محصول مرغوبتر و با کیفیت تری را تولید کنید.

دستگاه بوجاری عدس از چه بخش های تشکیل شده است؟

شاسیوزن کلی بخش ها بر روی این قسمت سوار می شود.
مخزناولین بخشی که مواد وارد دستگاه می شود مخزن است. خروجی مخزن توسط دریچه تنظیم کنترل می شود تا مقدار مناسب و یکنواختی از مواد وارد واحدهای تمیز کننده شود.
محفظه بادمیزان باد با توجه به وزن غلات و ناخالصی ها تعیین می شود.
واحدها غربالیشامل بازوهای لنگ و دو واحد تمیز کننده است که خلاف یکدیگر لرزش می کنند. کف واحد های غربالی مانند سینی است که مواد روی آن قرار می گیرد.
استوانه های حفره دارمانند یک الک عمل می کند عدس ها را از نظر شکل و اندازه از هم تفکیک می کند.

عملکرد دستگاه بوجاری عدس

دستگاه بوجاری عدس با داشتن انواع سرند با ابعاد مختلف در چند مرحله تمام ناخالصی ها از محصول جدا می شود و در انتها بذر عدس مرغوب را خواهیم داشت.
عملکرد ها با توجه به دستگاه ها متفاوت است اما ابتدا باید ناخالصی های سبک و سپس ناخالصی های سنگین از محصول جدا سازی شود. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به قسمت محصولات رام صنعت بهاره مراجعه کنید.
برای مثال : دستگاه بوجاری B-S-500 یکی از دستگاه های است که می توان این ناخالصی ها را بطور کامل جدا کنید. در صفحه ای ما تمام خصوصیات این دستگاه را بیان کردیم می توانید به مقاله ای با نام دستگاه بوجاری حبوبات، غلات، ذرت B-S-500 مراجعه کنید.

دستگاه بوجاری عدس رام صنعت بهاره

رام صنعت بهاره با یک تجربه صنعتی غنی و امکانات تولیدی پیشرفته، مجموعه ای انحصاری از ماشین آلات تمیز کردن، درجه بندی و جداسازی را به تمام مناطق ایران ارائه می دهد . تیم رام صنعت بهاره یکی از بزرگترین سازنده های دستگاه بوجاری در این زمینه بیش از 30 سال فعالیت دارد. محصولات ما شامل :

 • دستگاه شن گیر
 • دستگاه سیاه دانه گیر غلات و نیمدانه گیر برنج
 • دستگاه گرویتی
 • اصلاح بذر بوجاری دانه های روغنی
 • دستگاه پیش بوجاری غلات
 • دستگاه بوجاری حبوبات، غلات، ذرت
 • خط پاک کننده حبوبات
 • خط کامل پاک کننده و درجه بندی حبوبات
 • خط بوجاری با سیستم ضد عفونی
 • خط بوجاری جو
 • خط اصلاح بذر گندم
 • خط کامل بوجاری بذر گندم و جو
 • ضدغفونی کننده بذر غلات
 • دستگاه سیکلون

قیمت دستگاه بوجاری عدس

دستگاه بوجاری که برای حبوبات و غلات استفاده می شود با توجه به حجم تولید در ظرفیت های مختلف ساخته می شود. رام صنعت بهاره بزرگترین سازنده دستگاه بوجاری عدس است و تمامی تجهیزات مورد استفاده در خط فرآوری و بسته بندی حبوبات توسط متخصصین این شرکت با هر ظرفیتی ساخته می شود.


به دلیل نبود ثبات قیمت مواد اولیه در بازار امکان درج قیمت در سایت وجود ندارد. برای دریافت لیست قیمت دستگاه بوجاری از طریق را ه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان رام صنعت بهاره ارتباط برقرار کنید.

مقالات مرتبط

رام صنعت بهاره در نمایشگاه ادوات کشاورزی همدان 9 مرداد 1402
دستگاه بوجاری کنجد P-Z-T-K 150 28 آذر 1401
دستگاه بوجاری و سورتینگ بذر گیاهان دارویی 21 آذر 1401
دستگاه بوجاری و سورتینگ بذر آویشن 16 آذر 1401
فروش دستگاه بوجاری گشنیز 14 آذر 1401
دستگاه پولیش حبوبات چیست ؟ چه کاربردی دارد؟ 9 آذر 1401
اصلاح بذر گندم و جو 1.5 تن 7 آذر 1401
دستگاه بوجاری حبوبات 3 آذر 1401
دستگاه بوجاری شلتوک 29 آبان 1401
دستگاه بوجاری نخود 25 آبان 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02156390200-4

fa_IR