خط اصلاح بذر گندم با ظرفیت 5 تن در ساعت P-G-Z-T – 500

خط بوجاری گندم با ظرفیت 5 تن در ساعت
خط اصلاح بذر گندم

خط اصلاح بذر گندم با ظرفیت 5 تن در ساعت

دستگاه بالابر (الواتور) شماره يك:

دستگاه P-G-Z-T-500 ساخت شرکت رام صنعت بهاره  عمل انتقال محصول به دستگاه بوجارى را انجام مي دهد.داراى مخزن (هاپر)دپو محصول ، دريچه قابل تنظيم جهت کنترل ورودى محصول به داخل دستگاه و داراى قاشقك هاى لاستیکی جهت ممانعت از ضربه و صدمه زدن به محصول میباشد به همراه نردبان و پاگرد. در ادامه بیشتر با جزئیات این خط تولید آشنا خواهیم شد.

دستگاه بوجارى رام صنعت بهاره:

داراى فن مركزى با مكش دو طرفه قابل تنظيم و سرند با دو طبقه غربال، سيستم پاك كنندگى غربال ها توسط توپك، همچنين دارای سكو و پاگرد و نردبان جهت انجام تنظيمات دستگاه مى باشد. اين دستگاه جهت جداسازى ناخالصی هاى ريز درشت و سبكتر از محصول عمل می نمايد.

دستگاه سيكلون يا سپراتور:

این دستگاه گرد و غبار و پوشال خارج شده از فن دستگاه بوجاری را مهار می نماید.

دستگاه سياهدانه گير:

داراي دو سيلندر هريك به قطر 60 سانتیمتر به طول 200 سانتيمتر جهت جداسازى سياهدانه ها و نیم دانه های موجود در گندم

دستگاه بالابر شماره دو:

با مشخصات، متعلقات و كارايى مشابه بالابر يـكـ عمـل نموده و انتقال محصول از دستگاه سیاهدانه گير به دستگاه جو و یولاف گير را بر عهده دارد.

دستگاه جو و یولاف گیر:

داراى چهار سيلندر هر يك يه قطر 60 سانتیمتر و به طول 200 سانتیمتر جهت جداسازى جو و یولاف موجود در گندم.

دستگاه ضدعفونی:

دارای مارپیچ 4 متری جهت سم زنی و مخلوط نمودن سم با محصول عمل کرده و همچنین انتقال محصول سم زده شده به سیستم توزین را بر عهده دارد و بر اساس سفارش با سیستم سم زنی مایع یا سم زنی پودری و یا هر دو سیستم قابل تولید می باشد

سیستم سم زنی مایع دارای شاسی نگهدارنده مخزن ، مخزن 600 لیتری مدرج (جهت 10 ساعت کار مداوم) الکترو پمپ و متعلقات و اتصلات سم زنی مایع بوده و سیستم پودری دارای الکترو گیربکس جهت ریزش سم پودری و متعلقات سم پودری می باشد.

دستگاه توزين ( باسكول) دیجيتال: داراى مخزن ( هاپر) جهت نگهدارى محصول تا مقدار مورد نياز جهت توزين می باشد. داراى صفحه نمايشگر جهت تنظيم وزن كيسه ، شمارش تعداد كيسه ها و قابليت اتصال به كامپيوتر می باشد همچنین عمل كيسـه گیری را همزمان با توزين انجام می دهد.

دستگاه نوار نقاله: جهت انتقال كيسه بذر از دستگاه توزین به كار می رود.

تابلو برق: جهت خط کامل بوجاری به صورت پیانویی بوده و مدار برق کلیه دستگاه های موجود در خط در این تابلو قرار دارد و کنترل خاموش و روشن نمودن دستگاه ها به صورت متمرکز و از یک نقطه توسط این تابلو انجام می گیرد.

مشخصات فنی :

طول خط: 1550 سانتیمتر
عرض خط: 450 سانتیمتر
ارتفاع موردنیاز: 800 سانتیمتر
برق مصرفی مورد نیاز : 50 آمپر سه فاز

خط بوجاری گندم با ظرفیت 5 تن در ساعت

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

محصولات مرتبط

02156390200-4

fa_IR