سازنده دستگاه بوجاری زرشک {قیمت + مشاوره رایگان }

دسته بندی

آخرین مقالات

سازنده دستگاه بوجاری زرشک {قیمت + مشاوره رایگان }

دستگاه بوجاری زرشک کمک بسیار زیادی به کشاورزان کرده است چرا که عملکرد این دستگاه ها به این صورت است که زرشک ها با یک سری حرکات مکانیکی و لرزشی و با وجود فن های مختلف تمام ناخالصی ها از محصول جدا می کند و در نهایت بذر مرغوب تولید عرضه می کند.

بذر زرشک مرغوب چه تاثیری در تولید دارد؟

پرورش زرشک های مرغوب، آبدار و با کیفیت، تا حد زیادی به بذرهای اولیه بستگی دارد. اغلب بذرهای مرغوب دارای ظاهری یکدست، یک رنگ، سالم و تازه بوده و درصد خلوص آن ها بالاست. همچنین بوی بذرها نیز نشان تازگی بذرها به شمار می رود و باید بوی مطلوبی از آن ها استشمام شود.
البته وجود میزانی ناخالصی در بذرها طبیعی است. همچنین برای تشخیص قوه نامیه آن ها، باید تعدادی از بذرها را به صورت تصادفی انتخاب کرده و در شرایط مطلوب گلخانه ای بکارید. اگر تعداد جوانه های سالم سبز شده بالا باشد، محصولات نهایی نیز با کیفیت هستند. اما اگر تعداد کمی جوانه سبز شد، با بالا بردن شرایط دمایی، قادر به افزایش جوانه زنی هستید.

انواع دستگاه های بوجاری

دستگاه های بوجاری معمولاً در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار موجود می باشند این دستگاه ها همچنین دارای کاربردهای زیادی می باشند. دستگاه بوجاری غلات و دستگاه بوجاری حبوبات و دستگاه بالابر بوجاری جز تولید شرکت رام صنعت بهاره هستند و هر کدام از این نوع دستگاه های بوجاری صنعتی دارای کاربردهای منحصر به فردی می باشند.

معرفی دستگاه بوجاری زرشک

دستگاه بوجاری زرشک دستگاهی است که برای تمیز کردن و مرتب کردن زرشک استفاده می شود. این دستگاه ها در مقیاس صنعتی و بزرگ برای شرکت های بزرگ صنعتی تولید شده اند.
عملکرد دستگاه بوجاری زرشک به گونه ای است که زرشک را بر اساس تفاوت در عرض، ضخامت و طول، خواص آیرودینامیکی، وضعیت سطح، شکل و وزن تقسیم بندی می کند.

دستگاه های بوجاری صنعتی زرشک می توانند متحرک یا ثابت باشند. دارای سرعت عمل بالا و سیستم گرد و غبار هستند و صفحه ارتعاشی و درجه بندی شده دارند. گرد و غبار و انواع سنگ و کلوخ با استفاده فن های دستگاه جدا سازی می کنند.

عملکرد دستگاه بوجاری زرشک

دانه بر اساس ضخامت بر روی صفحه نمایش با سوراخ های دراز طبقه بندی شده قرار می گیرند. این صفحات معمولاً مسطح و دارای سوراخ های گرد و گردان استوانه ای هستند و برای مرتب و تمیز کردن دانه ها کارایی دارند. برس، کوبنده و سایر وسایل برای حذف ذرات گیر کرده در صفحه نمایش استفاده می شوند.
جدا کننده های طول برای جدا کردن دانه ها بر اساس طول و فن ها برای جداسازی آن ها با ویژگی های آیرودینامیکی استفاده می شوند. این دستگاه ها بذر سوخته، بذر جوانه زده، بذر آسیب دیده (توسط حشره)، دانه پوسیده، بذر خراب، دانه کپک زده، را حذف کنند.

شرکت سازنده دستگاه بوجاری زرشک

شرکت رام صنعت بهاره یکی از شرکت های بسیار معتبر در زمینه تولید انواع دستگاه بوجاری می باشد. دستگاه های که توسط این شرکت تولید می گردد انواع و اقسام غلات و دانه های کشاورزی جو گندم و ….. را بوجاری می کند.
کلیه متقاضیان و مشتریان محترم میتوانند برای سفارش دستگاه بوجاری حبوبات با شرکت با شماره تلفن 02156390200 تماس حاصل فرمایند.
همواره هداف ما رضایتمندی مشتریان می باشد. رام صنعت بهاره همواره در جهت رضایت مندی مشتریان خود قدم برداشته و در تمامی مراحل کنار شما عزیزان می باشد.

قیمت دستگاه بوجاری زرشک

برای تعیین قیمت دستگاه بوجاری زرشک عوامل زیادی دخیل است. معمولا قیمت دستگاه بوجاری زرشک بر اساس شرکت سازنده آن، متریال به کار رفته در تولید آن، تکنولوژی استفاده شده در ساخت آن، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن آن و امکاناتی که دستگاه در اختیار افراد قرار میدهد، مشخص میشود.

دستگاه بوجاری رام صنعت بهاره

گروه بازرگانی رام صنعت بهاره به دلیل سابقه بسیار خود در زمینه واردات ماشین آلات صنعتی بوجاری ، با بهترین شرکت های بین المللی در زمینه های ماشین آلات صنایع کشاورزی و … همکاری میکند. شما برای آشنایی بیشتر با دستگاه های رام صنعت بهاره و کسب اطلاعات بیشتر مانند قیمت دستگاه بوجاری، میتوانید با کارشناسان ما 02156390200-4 تماس حاصل نمایید.

مقالات مرتبط

رام صنعت بهاره در نمایشگاه ادوات کشاورزی همدان 9 مرداد 1402
دستگاه بوجاری کنجد P-Z-T-K 150 28 آذر 1401
دستگاه بوجاری و سورتینگ بذر گیاهان دارویی 21 آذر 1401
دستگاه بوجاری و سورتینگ بذر آویشن 16 آذر 1401
فروش دستگاه بوجاری گشنیز 14 آذر 1401
دستگاه پولیش حبوبات چیست ؟ چه کاربردی دارد؟ 9 آذر 1401
اصلاح بذر گندم و جو 1.5 تن 7 آذر 1401
دستگاه بوجاری حبوبات 3 آذر 1401
دستگاه بوجاری شلتوک 29 آبان 1401
دستگاه بوجاری نخود 25 آبان 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

02156390200-4

fa_IR